Jake Farra

Professionaalne fotograaf

Jake Farra on rahvusvaheliselt tunnustatud fotograaf, kes on hinnatud nii Eestis kui välismaal. Ta pildistab regulaarselt era- kui ka ärisektori jaoks. Tema töid on hinnatud suisa maailma kuklapoolel Sydneys, kus ta veetis kaks aastat moefotograafina.

Mis teda sinna viis? Üks hetk tundis ta, et on jõudnud Eestis olukorda, kus töö hakkas muutuma rutiiniks ning vaja oli leida uusi väljakutseid. Samamoodi paar aastat varem viis töö teda Honolulusse, kus ta elas pool aastat.

Jake karjäär sai alguse 2007 aastal üritusfotograafina ning järgnevate aastate jooksul on lihvitud oma oskusi erinevates valdkondades. Kuid tema kõige suuremaks huviks on endiselt inimeste jäädvustamine. Ta töötab järjepidevalt selle nimel, et iga klient jääks oma kogemusega 100% rahule. Tema jaoks on kõige tähtsam näha õnnelikku inimest. Ta tahab tabada võimalikult ehedalt just seda persooni, kes tema kaamerasilma ette satub. Iga klient on huvitav, iga väljakutse meeletult põnev.

Jake töid on avalikustatud erinevates ajakirjades ja ajalehtedes ning neid on kasutatud erinevate brändide reklaamimiseks.


Ta tegutseb enamasti Tallinnas, kuhu on rajanud oma fotostuudio, kuid saab vajadusel liikuda vastavalt kliendi soovidele. Ükski kaugus ei ole ületamatu.