blogi

Kristiina ja Frode 12.08

Kristiina ja Frode rahvusvaheline pulm toimus ühel sumedal augusti päeval. Me alustasime ettevalmistustega Laitse lossis, mis oli tervenisti meie jaoks broneeritud. Kes veel seal käinud ei ole, siis soovitan soojalt seda kohta külastada. See on kindlasti ühe fotograafi meelispaik. Loss pakub hulgaliselt pildistamisvõimalusi nii sees kui väljas. Seal olles oli justkui tunne, et läksid ajas tagasi. Iga tuba ja nurk oli isemoodi.
Kui saime lossi ümbruses pildid tehtud, siis võtsime suuna Tallinna vanalinna poole. Nimelt oli planeeritud laulatus läbi viia Tallinna Raekojas. Jõudsime vanalinna planeeritust veidi kiiremini, nii et otsustasime spontaanselt ka veel mõned pildid teha vanalinnas jalutades. Pakkusime kümnetele ja kümnetele turistidele silmailu ja põnevust.
Raekojas toimus sõprade ja sugulaste seltsis laulatus ning sealt võtsime juba uuesti suuna tagasi Laitse lossi poole. Eestlaste ja norrakate ühispidu võttis vägevaid pöördeid, kus nii noored kui vanad üheskoos tantsuplatsil jalga keerutasid.