Pirjo ja Tom 18.05

19.03.2023

Pirjo ja Tomi suur päev oli lõpuks käes - nende pulmapäev!  Kohale saabus rahvusvaheline sõprade seltskond, et olla osa nende erilisest päevast. Pruutpaari valituks osutus tõeline täiuslik suvine päev Laitse Graniitvillas. Pruut oli rõõmus ja säras ning peigmees oli silmnähtavalt sellest liigutatud.

Peigmees Tom oli emotsionaalne kogu pulmapäeva vältel ning naeratas alati oma kauni pruudi kõrval. Ta hoidis hellalt oma pruudi käest kinni, kui nad poseerisid koos piltide jaoks.  Pärast pildistamist võtsid nad vastu õnnitlused oma lähedastelt ning nii mõnigi pisar sai selle käigus valatud. Tseremoonia toimus õunapuude all, mis lõi kauni tausta sellele armastuse tseremooniale. Pimedamaks minnes läks paar koos fotograafiga välja, et teha ilupilte õues, kasutades säraküünlaid romantilise meeleolu loomiseks.  Pärast fotosessiooni oli aeg pidutseda! Bossenova bänd andis oma parima, et muusika rütmi järgi jalga keerutada. Pruutneitsid olid kaunid oma rõõmsates kleitides ning sõbrad ja pereliikmed õnnitlesid paari nende ägeda tuleviku puhul.  See oli unustamatu päev täis armastust ja õnne ning kõik olid rõõmsad, et said seda koos Pirjo ja Tomiga jagada. Nad suudavad alati vaadata tagasi ilupiltidele, mis jäävad neile meelde nende elu tähtsaimal päeval.


Pulmakorraldaja: Inara Laan
Pulmaisa: Tauri Tallermaa
Fotograaf: Jake Farra
Bänd: Bossenova

Mariann ja Andras 17.07

26.02.2023
Mariann ja Andras otsustasid abielluda kaunis mereäärses kohas nimega Tulivee. Mariann kandis imeilusat valget kleiti ja kaunilt kujundatud juukseid, mis andsid talle särava välimuse. Tulivee oli ideaalne koht pulmade jaoks. Võimas meri ja kaunid rannikualad lõid just sellise romantilise õhkkonna, mida nad tahtsid. Me tegime ilupilte nii mere ääres kui looduses. Vaatamata sellele, et fotosessiooni ajal oli väga tuuline ja veidi sadas vihma, ei seganud see fotode tegemist. Mariann ja Andras olid oma fotosessiooni ajal väga rõõmsad ning nii ilusaid inimesi oli suisa lust pildistada.
Nad olid tõeliselt õnnelikud ja armunud, kui tantsisid pulmamuusika saatel oma esimese tantsu. Nad mõistsid, et on just alustanud uut elu koos, täis armastust ja õnne. See oli tõeliselt meeldejääv päev!

Liis ja Sander 14.07

03.06.2018
Paljud pulmad, kus ma pildistan, on privaatsed, mistõttu ei saa need kunagi avalikuks. Aga mul on ülihea meel teiega jagada pilte Liisi ja Sanderi pulmast, sest see oli üks tõeline maiuspala mulle kui fotograafile. Alustasime pildistamisega Õnne Rudi salongis, kus Liisile tehti meik ja soeng. Üks hetk liitus meiega ka Sander, pärast mida võtsime üheskoos suuna Tallinna vanalinna poole. Pakkusime turistidele ja muidu linnanautlejatele korralikult silmarõõmu. Kui saime ilupildid linnas tehtud, võtsime suuna Kakumäe sadama poole, kus meid ootasid pruutpaari vanemad. Seal istusime kaatrisse ning võtsime laine loksumise saatel suuna Naissaarele. Enne külaliste tulekut oli meil veel veidi aega, et teha saarele peaaegu tiir peale ning kasutada seda võimalust maksimaalselt ilupiltide tegemiseks ära. Seega õnnestus meil saada ohtralt erinevat materjali. Peagi hakkasid aga külalised saabuma ning meil oli aeg suunduda kiriku poole. Laulatus toimus Naissaarel asuvas kirikus, mis oma ehedusega jättis sügava mulje. Kui ametlik osa lõppes, võtsid sõjaväeveokid külalised peale ning üheskoos liikusime peoplatsi suunas. Seal sai süüa, juua, tantsu ja tralli. Isegi Sander läks ühel hetkel lavale ning pühendas Liisile loo, mis nii mõnelgi inimesel silma märjaks kiskus. Pidu kestis varajaste hommikutundideni ning sellest pulmast räägivad inimesed veel tänase päevanigi!

Rauno ja Anett 04.02

07.04.2018
Rauno ja Anetti pulm toimus nende värskelt valmimas suvekodus Pärnumaal. Olles ka varasemalt nende fotograaf olnud, siis teadsin, et ka sel korral saab mu tööpäev väga põnev ja omanäoline olema.

Tegime ilupildid enne külaliste saabumist ja pulmapeo algust. Kasutasime selleks ümberkaudset loodust, mis andis palju suurepäraseid võimalusi. Looduslähedasele fotosessioonile andsime aktsenti tossupommidega.

Nad soovisid suure pulmapeo asemel keskenduda rahulikule ja mõnusale olemisele pere keskil. Seda idüllilist päeva soosis suurepärane ilm ja imeline asukoht. Kui eelnevatel nädalatel olid veel plusskraadid ning maa oli porine, siis päev enne nende tähtsaimat sündmust läks taas külmaks ning maad kattis valge kohev lumevaip.

Laulatus, kuhu olid kutsutud kõik kõige lähedasemad inimesed, viidi läbi nende vast valminud kodu hoovis. Kuigi üldmuljelt oli kõik mõnusalt rahulik, siis laulatuse jaoks maha pandud punane vaip ja puudel rippuvad valgusketid andsid juurde suursugusust ja kogu vaatepilt mõjus väga efektselt!

Kristiina ja Frode 12.08

25.03.2018
Kristiina ja Frode rahvusvaheline pulm toimus ühel sumedal augusti päeval. Me alustasime ettevalmistustega Laitse lossis, mis oli tervenisti meie jaoks broneeritud. Kes veel seal käinud ei ole, siis soovitan soojalt seda kohta külastada. See on kindlasti ühe fotograafi meelispaik. Loss pakub hulgaliselt pildistamisvõimalusi nii sees kui väljas. Seal olles oli justkui tunne, et läksid ajas tagasi. Iga tuba ja nurk oli isemoodi.
Kui saime lossi ümbruses pildid tehtud, siis võtsime suuna Tallinna vanalinna poole. Nimelt oli planeeritud laulatus läbi viia Tallinna Raekojas. Jõudsime vanalinna planeeritust veidi kiiremini, nii et otsustasime spontaanselt ka veel mõned pildid teha vanalinnas jalutades. Pakkusime kümnetele ja kümnetele turistidele silmailu ja põnevust. 
Raekojas toimus sõprade ja sugulaste seltsis laulatus ning sealt võtsime juba uuesti suuna tagasi Laitse lossi poole. Eestlaste ja norrakate ühispidu võttis vägevaid pöördeid, kus nii noored kui vanad üheskoos tantsuplatsil jalga keerutasid. 

Jelena ja Eduard 17.08

25.03.2018
 Alustasime Jelena ja Eduardi pulmapäeva nende parima sõbranna ilusalongis. Seal sai kogu perele tehtud soengud ja meigid ning edasi liikusime nende koju Tallinna külje alla. Pulma ettevalimustusteks olid abis ka pruutpaari perekonnad. Õhkkond oli juba siis mõnusalt hubane, perekeskne.
 Väljas oli soe ja päiksepaisteline ilm ning me otsustasime ilupildid teha Jaapani aias Kadrioru pargis ning vanalinnas. Kui ilupildid said tehtud, võtsime suuna Õnnepaleesse, kus toimus sõprade ja lähedaste keskel registreerimine. Pidustused toimusid edasi Fahle restoranis, kus tants ja trall kestis hiliste õhtutundideni. Peo jooksul toimus mitmeid seltskonnamänge, esines mustkunstnik ja isegi üks sõbralik boksimatš sai maha peetud! Päris äge oli selle meeldejääva päeva pulmafotograaf olla!

Triinu ja Dashiell 24.06

13.02.2018
Sellel aastal on mul õnnestunud järjest rohkem ja rohkem pildistada rahvusvahelisi pulmi. Sellised pulmad on alati hästi põnevad, sest erinevad kultuurid ja inimesed segunevad omavahel. Triinu võlus oma iluga ära ameeriklasest Dashi ning nende pulm toimus siin samas Tallinnas. 

Merilin ja Nick 18.08

12.01.2018
Merilini ja Nicki minipulm toimus Tallinnas. Kiire laulatus Õnnepalees ning siis ootas meid ukse ees vana Ameerika muskelauto Dodge. See viis meid Paljassaarde, kus tuul sasis juukseid ja päike paitas nahka. 

Anne-Ly ja Margus 01.10

08.01.2018
Anne-Ly ja Marguse pulm toimus ühel ägedal sügisesel päeval. Nende imeilus laulatus toimus Kõltsu Mõisas. Ilupildid otsustasime tugeva tuule tõttu teha mõisa lähedal asuvas metsatukas, kus sügisvärvid päikese käes sillerdasid. Sellel ajal on mõisa ümbrus väga ilus ning igale fotograafile meelispaigaks pildistamiseks. 

Kristi ja Krister 07.07.16

13.02.2017
Kristi ja Kristeri pulm toimus 07.07.2016. Tegime ühe ägeda ilupildi sessiooni Järva maakonnas Vargamäel. Kes ei ole seal veel käinud, siis soovitan soojalt ümbruskonda uurima minna! :)

Triin ja Andre 16.07.16

24.01.2017
Ühel imelisel suvepäeval sain osa Triinu ja Andre maalähedasest pulmast. 

Luisa ja Mario 2016

14.09.2016
Esimest korda kohtusin Luisa ja Marioga  mitu aastat tagasi. Sellest ühest fotosessioonist sai alguse äge tutvus, mille juured ulatuvad tänapäeva. Kerime paar aastat edasi ning nüüd, tänu sellele esimesele fotosessioonile, jäädvustasin ka nende tähtsa pulmapäeva Saku mõisas!

Maria ja Reivo

04.07.2016
Kibekiire pulmahooaeg on alanud ning mul õnnestus Maria ja Reivo tähtsat päeva jäädvustada!