blogi

xplore Tallinn

Olin näinud paar kuud varem ühte ägedat photowalki, millest ise kahjuks osa võtta ei saanud. Kuna seal tehtud ägedad pildid vallutasid mu sotsiaalmeedia feedi, siis võtsin otsuse, et pean järgmisel korral kindlalt kaasa lööma. Mõeldud, tehtud.

Kui toimus uus üritus, olin esimesena platsis. Saime kõik Ülemiste rongijaamas kokku ning võtsime esimeseks suunaks Ülemiste parkla. Meid oli kokku kaheksa, mis oli ideaalne arv hängimiseks.
Päev ise oli aga üsna tuuline ning taevas pilvine. Mitte just kõige ideaalsem ilm mitmetunniseks trippimiseks. Külm hakkas vaikselt naha vahele pugema, aga vähemalt meeleolu oli hea ning lahe oli uute inimestega tutvuda. Parklast lahkudes võtsime suuna lennujaama poole ning seiklesime Ülemiste Citys.

Pildi autor: Taaniel Malleus
                                                                                                                                       Pilt:  Taaniel Malleus

Ühel hetkel sai seal kõik avastatud ning otsustasime, et on aeg vaikselt tagasi trippida. Martinil oli mõte veel veidi rongijaamas ringi vaadata. Jõudsime seltskonnaga sinna ning seal oli tõesti huvitavaid pildivõimalusi. Klõpse tuli palju, kuid sõelale jäid vähesed. Tolleks nädalavahetuseks olin saanud I am Photographeri kaudu Nikon D800. Loe eelmisest postitusest, mis mõtted mul selle kaameraga tekkisid. Kordamine on tarkuse ema, siis tooksin välja vaid selle, et tänavafotograafia jaoks on D800 ikka hämmastavalt hea. Ta katik on niiii vaikne. Kui tegin tänaval inimestest pilti, siis neil polnud sellest aimugi. Sul on täielik stealth mode peal. 

                                                                                                                                         Pilt: Kert Saarma
Ei usu, et Kert mu automaadivalangut oleks kuulnud :D Äkitselt oligi paar tundi maha jalutatud ning ohtralt pildimaterjali saadud. Jõudsime tagasi Ülemistesse ning võtsime Subwayst väiksed ampsud. Vahetasime kontakte ja selleks korraks oligi kõik läbi. Järgmise korrani! 

PS. Kuna kohtade arv on piiratud, siis soovitan pingsalt silma peal hoida, kui uus walk välja kuulutatakse ;)Alljärgnevalt mõned minu tehtud pildid:
Kaameraks  Nikon D800 ning objektiiv Sigma 35mm Art F1.4